ווידאו
ווידאוגלישה ← מי אמר ''קליי'' ולא קיבל? לארוז לכם ''מארזו'' אחד לדרך?

מי אמר ''קליי'' ולא קיבל? לארוז לכם ''מארזו'' אחד לדרך?

מאת יואב נקש פבואר 29, 2016

מה עוד אפשר לכתוב על קליי מארזו (Clay Marzo) שלא נאמר כבר? הוא אחד הגולשים הטובים ביותר על פני העולם הכחול ועצם זה שהוא שומר על פרופיל נמוך מגדיל את ההילה סביבו שהופכת אותו לתופעת טבע בלתי מוסברת ומסקרנת. הוא אוהב לגלוש ובזה הוא הכי טוב - הוא עושה ביצועים ותרגילים שגם מתימטיקאים לא הצליחו עדיין למצוא להם משוואה הגיונית.

בקליפ הבא ממערב אוסטרליה, מארזו גולש על גלשן מדגם Mad Cat שנבנה במיוחד עבוו על ידי החברים במכון האווירונאוטיקה והחלל של SUPERbrand. קצת יותר קצף על החרטום בשביל להוסיף מסה בתפיסת הגלים וחזרה אליהם מהאוויר, וריילים עבים ששומרים על הכוח להתפרץ לכל עבר בחיתוכים. אבל בסופו של דבר, ולא משנה איזה גלשן, קלי מארזו הוא כל העניין.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים