ווידאו

להתמכר לסטיייל: רוב מצאדו 'רק עובר דרך' באלי

מאת יואב נקש מרץ 02, 2016

ישנם רק קומץ מעטים שמתקרבים ליכולות הגלישה ולסגנון של רוב מצ'אדו. כל תנועה שלו על הגל, כל תזוזת רגל על הגלשן, כל יד מלטפת בתוך צינור, כל תלתל בראשו נראה כמו רגע מדיטטיבי והרמוני שלו עם הטבע. כשהגופי פוטר מקארדיף מתחבר לגלים השמאליים של באלי זה בכלל נראה כמו זיווג משמיים. בקליפ הבא רוברט אדווארד מצ'אדו "רק עובר דרך" תרבות אינדונזית וחורץ דרכו בסגנון נטול כל מאמץ דרך צינורות מושלמים מטורקיז.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים