מגה סלאם! נשאב ונטרק על ענק בטיהופו

מאת יואב נקש יולי 27, 2015

מרוב כל הווייפאאוטים שראינו בחיים כבר הפכנו למומחים גדולים, אך מידי כמה זמן מגיע מישהו שגורם לנו לחזור לספרים ולחרוש עוד כמה עמודים. הגולש האיטלקי ניקולו פורצלה (Niccolo Porcella) תפס את אחד הגלים הגבוהים ביותר בטיהופו שהפך במהרה לאחד הווייפאאוטים הכי מאסיביים שנראו אי פעם. גולש גלי הענק הצליח להינות מכל העולמות של טיהופו: מהדרופ, הצינור והטריקה הכואבת על השונית.

קצת אחרי שנגרר אל הגל על ידי חברו רמאיאנה (Raimana Van Bastolaer), חרטום הגלשן של ניקולו קיפץ קצת על הגל, גרם לו לאבד שיווי משקל והוא נמרח - נשאב - ונטרק בעוצמה אל הריף הרדוד והחד. במזל רב, ולא ברור כל כך כך כיצד, הוא יצא ללא פגע מהוויפאאוט האכזר.

"אני מרגיש מעל ומעבר! בזכות אימונים וגלישה על פינות חלומיות, הצלחתי לחמוק מפגיעה רצינית. בהתלהבות רבה אציין שזה לא היה הגל האחרון שלי לאותו היום וזו הייתה זכות מבורכת וגדולה עבורי להרגיש מסה ואנרגיה כזו!", מסכם ניקולו את חווייתו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים