ווידאו
ווידאוגלישה ← רעשי משנה: הסוול של העשור באוסטרליה רועם בווידיאו ענק נוסף

רעשי משנה: הסוול של העשור באוסטרליה רועם בווידיאו ענק נוסף

מאת יואב נקש יולי 01, 2015

כמו אפטר שוק שאחרי רעידת אדמה, כך מגיעים הסרטונים מהסוול הענק במערב אוסטרליה כמו רעשי משנה אדירים. גלי הענק שפקדו את חופיה המערביים של היבשת התחתית נחשבים לגבוהים שעליהם גלשו שבעשור החולף. בימים כמו אלו שחלפו כאשר הגובה הממוצע של הגל הגיע ל-50 פיט (15 מטרים), ספוטים כגון The right ו-Cow Bombies במרגרט ריבר לא אמורים להיות בכלל אופציה לגולשים (ראו ערך ג'סטין הולנד ששרד בקושי מווייפאאוט של גל בגובה 60 פיט).

אבל כאמור היו עוד גולשים מטורפים ונועזים וכולם רכבו ונפלו ממפלצות של מים מלוחים. טאג' בארו (Taj Burrow) ודינו אדריאן (Dino Adrian) רכבו על פצצות גלים של 20 פיט ב- North Point שנמצא בקרבה למרגרט ריבר. השניים נגררו על ידי ג'ט סקי לכמה מערות של גלים. "זה לא משהו ששובר שיאים אבל בהחלט עשה לנו כיף. זה היה מטורף. הרבה אנשים הגיעו לעיירה בשביל לתפוס את הסוול הענק. יצאנו מוקדם בבוקר עם הג'ט סקי וזה היה מהנה", אומר בארו.

הוסיפו אותנו כחברים בפייסבוק ו/או הרשמו לסרף-לטר של צלם ים והשארו מעודכנים בכל מה שחדש!

ובינתיים על הגל המפלצתי (גם בלי שהוא יהיה ענק) The Right, גלשו מארק מאתיוס (Mark Mathews), מיק קורבט (Mick Corbett), כריס רוס (Chris Ross) וחברים נוספים על חוויתי פקונגה איכותית. הגולשים עם אשכי הברזל צילמו באותו הזמן שגלשו גם כמה קטעי "מציאות מדומה" אבל בווייפאאוט הראשון תושבת המצלמות התנתקה וכל ששת המצלמות צללו למצולות הים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים