צי'קי גירל : אנסטסיה אשלי בסשן טיזינג...

מאת יואב נקש אוקטובר 09, 2015

וווףףף... נעשה כאן חם או מה? שמישהו ידליק ת'מזגן בבקשה. אל אלוהה וקופידון... העינטוזים של הגולשת עם התחתון לא משאיר הרבה מקום לדמיון. אנסטסיה אשלי בלי גלשן בסשן טיזינג לספונסר שלה, חברת "Cheeki" להלבשה תחתונה. וזו לא הפעם הראשונה שהיא משוויצה בחיטובים שלה או עושה לנו טוורקינג על המסך...

לא לגברים בלבד אבל כנראה שהפמיניסטיות לא יאהבו את העינטוזים, הגו החשוף ומבטי התשוקה שהיא שולחת לכל עבר...  אוי שוויין... אולי הייתם מעדיפים לראות אותה עושה משהו אחר? - המממ.. כאילו לא יודע מה - אולי גולשת? הישבן של אשלי כבר הפך לסמל המסחרי שלה ובין כה וכה כשהיא גולשת זהו הדבר העיקרי שמסתכלים עליו - אל תאשימו את עצמכם בכך כי היא תמיד מכוונת לשם :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים