ווידאו
ווידאוקצרים ← הבחורה הזו קפצה מגובה 30 מטרים ונחתה על הבטן... היישר לבית החולים

הבחורה הזו קפצה מגובה 30 מטרים ונחתה על הבטן... היישר לבית החולים

מאת יואב נקש יולי 15, 2017

A post shared by Rachel Dukich (@ayeeyoodukay) on

צריך הרבה מאוד אומץ לקפוץ מגובה כזה אבל צריך להיות ממש טיפש לנחות על הבטן הרכה. הצילום הבא מגיע כל הדרך ממצוק חלומי בקולורדו, ארה"ב. הבחורה שנקלטה במצלמה קופצת ממרומי המצוק המתנשא לגובה 83 מטרים (30 מטרים בקירוב), נחתה על בטנה. לא נראה שהיא התכוונה לשנות את זווית פגיעתה במים ובשל האימפקט החזק היא יצאה כשהכרתה מעורפלת והיא סובלת מדימום פנימי כלשהו. היא פונתה לבית חולים במסוק ומצבה הבריאותי אינו ידוע.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים