ווידאו
ווידאואמנות ← לזרום בסלואו: טיול גלישה בטיים-לאפס שעושה חשק לפורטוגל

לזרום בסלואו: טיול גלישה בטיים-לאפס שעושה חשק לפורטוגל

מאת יואב נקש אפריל 17, 2017

יש הרבה יעדים שאליהם אפשר לנסוע ודרכים רבות לטייל - לכל מקום יש את המג'יק שלו ובכל דרך שתבחרו המסע שלכם תמיד יהיה קסום. בטיול גלישה אתם לא יכולים לטעות אבל אם עד כה התלבטתם איזה שפן לשלוף מהכובע של סוכן הנסיעות, אז הקליפ המטריף הבא יעזור לכם להגיע להחלטה.

עם קמפר-וואן וחוש צילום יצירתי של טיים-לאפס, הסרטון "Going with the Slow" מתעד פורטוגל עוד יותר יפה ומהפנטת. מזריחה ועד לשקיעה, מגלי הים ועד לכוכבים שבשמיים, התיעוד הנפלא הזה לא רק עוזר להחליט לאן לטייל אלא גם כיצד לטייל.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים