ווידאו
ווידאוטבע וחי ← דג מדייג פטור: תראו איך הגוליית הזה עושה טרור לצוללן

דג מדייג פטור: תראו איך הגוליית הזה עושה טרור לצוללן

מאת יואב נקש נובמבר 15, 2015

דג הגוליית (Goliath Grouper) נקרא כך על שום גדולו העצום וכבר היו סיפרים מעולם על אנשים שצללו להנאתם ומצאו את עצמם שוחים כמו יונה בבטנו של הענק כי הם חשבו שהם נכנסו למערה (ולא, אנחנו לא מגזימים... אולי קצת). ובכל אופן גוליית הוא דג שרחוק מאוד מלהיות פחדן. הוא מכיר את הים כמו את כף ידו ויודע איך לדוג את טרפו גם אם מדובר בגניבתו מדייג המצוייד ברובה.

דייג אוהב דגים אבל את הגוליית הזה הוא לבטח שונא עד עמקי נשמתו. בעוד שגוליית שמח וטוב לב עם השלל שלקח מהרובה, הצוללן המסכן יוצא מדעתו על כך שהוא גונב לו את הדגים, לא פעם אחת כי אם שלוש פעמים. מבעד למשקפת וכמעט נחנק מעצבים, נשמע הדייג צועק מעמקי סרעפתו על החוצפה של הדג הגדול. אפשר לרחם על הדייג אבל אי אפשר שלא להיות משועשעים מערמומיותו של הדג :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים