ווידאו

Gone: נעלמו במסע במקסיקו אבל חזרו עם סרט גלישה

מאת יואב נקש יולי 27, 2015

מאז סרטם האחרון בשנת 2010 הצוות פשוט נעלם ולפתע הם שבו וצצו עם סרט חדש - GONE . עם 5800 קילומטרים של רצועת חוף, מקסיקו מציעה למטייל שסר מהדרך הרגילה הרבה תגליות חדשות ומקומות גלישה שאינם ידועים כלל. פוינטים מושלמים, ביץ' ברייקים חזקים וגלי ריפים חלולים הם חלק מהאוצרות שאותם ניתן לחלוק עם קומץ קטן ביותר של חברים.

הסרט שאותו ביים מארק ברונמאייר (Mark Kronemeyer), יגרום לכם לחפש את הדרך הצדדית שמובילה לאוצרות חבויים במחיקו הפראית. הסרט Gone: A Jorney Through Mexico באורך מלא של 30 דקות.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים