ווידאו

גוד מורנינג :) להתחיל את הבוקר עם 15 דקות של יוגה...

מאת יואב נקש ינואר 16, 2016

עבור מרבית אוכלוסיית העולם, הקימה בבוקר זה הדבר הקשה ביותר שהם עושים בכל מהלך היום. אנשים רבים נוטים לחשוב שקפה ועיתון זה המעורר הכי טוב אבל אם ישנה דרך טובה יותר בכדי להתחיל את היום ולהיות פוריים זה לתת לגוף את מנת האנדורפינים שהוא צריך עם תרגילי יוגה. הנפש והגוף יודו לכם מאוד אם תשקיעו רק 15 דקות של בוקר להשכמה עם מוזיקה רגועה, מתיחות ותנוחות של זן שישרו עליכם קארמה טובה.

בווידיאו הבא ג'וליאנה סמנובה (Juliana Semenova) תעזור לכם להקיץ ברוגע ולהתגבר על העייפות של הבוקר עם סדרת תרגילי יוגה. דרך נפלאה להרפות את השרירים ואת המחשבות ולחזק את כל הצ'אקרות. ובכלל, אם אתם מקיצים לבוקר שכזה עם סמאנובה בסנטה טרזה בקוסטה ריקה, אז היום שלכם לבטח יהיה מיליון דולר.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים