ווידאו
ווידאוגלישה ← סיים את זה יפה: כה יעשה לקייאקיסט שמבריז גלים לגולש

סיים את זה יפה: כה יעשה לקייאקיסט שמבריז גלים לגולש

אוגוסט 10, 2015

כשמבריזים את הגל זה מעצבן לאללה. אבל אם ישנו דבר שיכול לעצבן יותר זה גולש שיודע שהוא מבריז את הגל וממשיך לגלוש עליו. במקרים שכאלו הגולש המוברז מוצא את עצמו כמעט חסר אונים והאופציות שעומדות לפניו כמו לשרוק, לצעוק, לעשות תנועות מאיימות עם הידיים ולהרביץ ביצועים כשהחרטום חולף קרוב לראשו של המבריז, הן לא תמיד דרכים אפקטיביות שיכולות להחזיר לו את הבעלות על הגל האבוד.

הגולש הבא ניסה לעשות את כל התמרונים שקיימים בספר "המבריזים" אך הקייאקיסט (סרף סקי) הסתכל עליו בעיני עגל והמשיך לחתור לו את הגל בפנים! הגולש שלנו לא וויתר. את הבעלות על הגל הוא התכוון לדרוש אליו בחזרה ויהי מה. במקום להתפוצץ על המבריזן ולהכניס לו פאנינג אחת לסנטר, הוא דווקא בחר לסיים את זה יפה והתיישב במושב הנהג של הקייאק. או כמו שאומר המשפט: If you can't beat them, Join them :)

 

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים