ווידאו
ווידאוגלישה ← סרטי הגלישה הישנים ביותר בשילוב ישבנים עדכניים (ביותר)

סרטי הגלישה הישנים ביותר בשילוב ישבנים עדכניים (ביותר)

מאת יואב נקש אוגוסט 23, 2015

לא ברור כל כך מה היה שיקול הדעת והדבר שהנחה את עורכי הסרטון להוסיף ישבנים לסרטי ארכיון ישנים של גלישה. האם זה בגלל שמישהו חשב שזהו הדבר שיוביל למיליוני צפיות? או שזה מה שלימדו את העורך: אם אין לך רעיון לקטעי מעבר אז תשים איזה ישבן - כן, זה יסגור את הפינה. בהתחשב בעובדה שמדובר בפטג'ים מגורענים של לפני מאה שנה, הישבנים החטובים הם ההוכחה היחידה שאנחנו צופים בקליפ באיכות HD... אולי זו הייתה המטרה?

בסרטון שמופיע בערוץ היו-טיוב של Yestervid נראים קטעי גלישה מצולמים אי אז משנת 1906 ועד 1930. מלבד צילום אחד שנעשה במיקרונזיה כל שאר הפוטג'ים צולמו בוואיקיקי בהוואי. חלקם תועדו על ידי צלם הגלישה החלוצי טום בלייק (Tom Blake). בהחלט פיסת היסטוריה מיוחדת מהעשורים הראשונים של הגלישה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים