ווידאו

מתנת יום הולדת 100 לסבתא: כרישים וצניחה חופשית

מאת יואב נקש מרץ 27, 2015

מעטים הם האנשים שמגיעים לגיל מופלג והם בקו הבריאות, וגם אז, הם לבטח ימנעו מפעילות שתקצר את חייהם הארוכים. ג'ורג'ינה הארדווד (Georgina Hardwood) מדרום אפריקה לא מכירה את משמעות המילה זיקנה אלא את המשמעות למילה "חיים". הסבתא הכי מדליקה בעולם חגגה את יום הולדתה ה-100 כאילו והיה יומה האחרון בחיים. ג'ורג'ינה נכנסה לתוך כלוב וצללה עם כרישים ואח"כ טיפסה עם מטוס לשחקים וקפצה ממנו בצניחה חופשית. סבתא באקסטרים! מעניין איך היא תפנק את עצמה ליומולדת ה-101... - מזל טוב וריספקט ענק!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים