ווידאו

איזה פחד! צוללן מבריח ובורח מכריש לבן 'סקרן'

מאת יואב נקש אוקטובר 05, 2015

התיעוד המצמרר הבא לא רק סומר שיער אלא גם מפחיד את הנשמה - זהו אחד מהרגעים שהלב מחסיר פעימה, או שתים. הצוללן שהיה חמוש ברובה דייג ירד למצולות של ים עכור עם ריאות אפסית ולפתע משום מקום הגיח לעברו כריש לבן, מפגש שלבטח הוא לעולם לא יישכח. מתוך מסיכת הצלילה הוא נשמע צועק ומכוון את חוד הרובה לעבר הכריש שחג סביבו באופן סקרן אך מאיים. במזל רב הוא הצליח להזעיק את חברו ולחלץ את עצמו משם. גם לאחר שהוא עלה לסירה אי אפשר שלא לשים לב לעובדה כי רגליו עדיין במים... "תרים אותם, יא משוגע!"

לפניכם תיעוד נוסף באיכות טובה יותר למפגש של דייג עם כריש. מסתבר זה אותו הצוללן רק ביום אחר... אולי גם זה היה אותו הכריש.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים