ווידאו
ווידאומוזיקה ← גרופיז באיסלנד: ג'סטין ביבר מעריץ את צלם הגלישה כריס בורקארד

גרופיז באיסלנד: ג'סטין ביבר מעריץ את צלם הגלישה כריס בורקארד

מאת רעי קציר אפריל 09, 2016

זה בדרך כלל אמור להיות הפוך אבל במקרה זה הסופרסטאר מעריץ את הגרופי. טוב... לא הייתי מכנה את צלם הגלישה המוכשר כריס בורקארד בתור גרופי של "בייבי או", אבל הוא התבקש להתלוות לאליל הנוער בטיולו אל איסלנד שיועד להפקת קליפ לשירו "I'll Show You", ובורקארד בהחלט הראה לו...

הסיפור שלנו, או יותר נכון שלהם, מתחיל עם צלם הווידיאו של ביבר, רורי קרמר (Rory Kramer) שהראה לבוס שלו תמונות של בורקארד וזה התלהב מהם מאוד. ביבר שרצה לצלם את הקליפ לשירו באיסלנד ביקש מהצלם שלו שיזמין את בורקארד להתלוות אליהם מכיוון שהוא מכיר את המקום טוב יותר ממנו (וכנראה שלא רק בזה הוא יותר טוב ממנו). בורקארד כמובן קיבל את ההזמנה בחפץ לב ובתוך פרק זמן קצר של שעה אחת הוא כבר היה על הטיסה לאיסלנד.

"כריס היה מצלם יותר טוב...."  מימין: צלם הווידיאו רורי קראמר, ג'סטין ביבר וכריס בורקארד.

במהלך הטיול בורקארד עזר לצוות הצילום והמליץ להם על לוקיישנים אך הוא לא תפס את מקומו של הצלם הראשי. "לפתע כל תמונה שהראיתי לביבר הפכה לבדיחה", אומר קראמר, "כריס היה מצלם את זה יותר טוב ממך", הקניט אותו הזמר. הקליפ היפה שלעיל היא התוצאה של הטיול המשותף של ביבר וצלם הגלישה הנערץ או כמו שביבר היה אומר: "זה טוב אבל לדעתי בורקארד היה עושה את זה טוב יותר" :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
רעי קציר

רעי קציר, יליד 1985. נולד וגדל בחוף בית ינאי. חולה ים, גולש, צלם ופעיל סביבתי. טייל וגלש ברחבי העולם וגר 5 שנים בקוסטה ריקה. מרגיש הכי טוב בחום טרופי ובמדינות לא מערביות. מנסה לתפוס בצילום אינטרקציות ייחודיות ולא רק גולשים ששוחטים גלים. מוטו לחיים: Anything that gets your blood racing is probably worth doing - Hunter S. Thompson. פייסבוק / אתר

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים