ווידאו
ווידאוגלישה ← גולש מהוואי מוצא את פייפליין בנהר של הרי מונטנה

גולש מהוואי מוצא את פייפליין בנהר של הרי מונטנה

מאת יואב נקש מאי 09, 2015

"אתה יכול להתנתק מהים אבל לא יכול להתנתק מהגלישה". גנקי קינו (genki kino) נולד וגדל בהוואי וכפי שאפשר להניח הוא גם גדל לגלוש על הגלים הנפלאים שהקיפו אותו באי הולדתו. הגלישה ליוותה אותו במהלך כל שנות לימודיו האקדמים במטאורולוגיה באוניברסיטת הוואי אך עם סיום לימודיו הוא התקבל לעבוד בהרים המושלגים של מדינת מונטנה - דבר שאילץ אותו להעתיק את מושבו ולהפרד מגלי הים... אך הוא לא נפרד מהגלשן.

בפרק זמן קצר מסיום לימודיו הוא מצא את עצמו מוקף הרים במקום דקלים בעיירה מיסולה (Missoula) שבמדינת מונטנה, ארה"ב. בכדי להרגיע את כיסופיו לגלי הים, הוא פרק את הגלשן שאותו נשא מהאי הטרופי במי הנהר הקפואים - איתו הוא גולש על גל סטטי. לא הרחק משם במדינת איידהו יש גל סטטי שנקרא פייפליין, לא כמו זה שבבית אבל מספיק חביב בשביל להשתעשע עליו. כשפתית השלג על פסגות ההרים נמסים, מי הנהר גואים וזורמים בשצף. גנקי יודע בדיוק את תנאי מזג האווויר ומתי הגל עובד כי הוא הרי עוסק בזה... במטאורולוגיה. ברגע שהתנאים טובים הוא נוסע עם רכבו מרחק של 160 ק"מ לגלוש בפייפליין הכי קרוב לביתו שבמונטנה :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים