ווידאו
ווידאוגלישה ← הוא קרע רצועות, שבר את הגב ותראו אותו גולש עכשיו!

הוא קרע רצועות, שבר את הגב ותראו אותו גולש עכשיו!

מאת יואב נקש נובמבר 25, 2015

במהלך השנתיים האחרונות, הגולש הדרום אפריקאי מאט פאלט (Matt Pallet) קרע ארבע גידים בברכיו (קרע MCL), שלושה רצועות בקרסוליו, נקע את גבו וסבל מפריצת דיסק - אפשר בהחלט להגיד שמאט פאלט היה שבור! עד כמה שהבעיות שמהן סבל נגרמו בגלל שהוא צ'ארג'ר שמותח את גבולות יכולותיו הפיזיות על הגלים עד כדי קריעה, מאט לא נרגע גם לאחר שהחלים מהפציעה. בקליפ הבא הוא מתפוצץ על הגלים בסשן גלישה מטריף ומעורר השראה! לא סתם הוא בחר את הכותרת ReBorn לקליפ.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים