ווידאו
ווידאוגלישה ← צ'ארג'ר של צינורות גדולים: 'גרי לופז' של חבל הבאסקים

צ'ארג'ר של צינורות גדולים: 'גרי לופז' של חבל הבאסקים

מאת יואב נקש אוקטובר 25, 2015

אם קדיחת גלים גבוהים וצינורות חלולים היה ממון, אז דוויד "זוקו" בוסטמנטה (David “Zuku” Bustamante) הוא עשיר כקורח. משהו בעמידה ובסטייל של הגולש בן ה-40 מזכיר אגדה מהוואי ואין זה מקרי שמכנים אותו כגרי לופז של Pais Vasco (הבאסקים). בקליפ הבא מופיע הגולש הוותיק והמנוסה בלקט צינורות מספוטים נבחרים שבהם נשברים הכבדים והחלולים שבגלים: מונדאקה (Mundaka), פונטה גליאה (Punta Galea), נמיביה (Namibia) מדיירה (Madeira) ופסקואלס (Pascuales).

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים