השכבות על סנובורד: סטייל חד שקוצץ ת'שלג

מאת יואב נקש דצמבר 14, 2016

"השכבה" שנעשית במהירות גבוהה מעידה על שליטה מוחלטת של האדם בכלי שעליו הוא רוכב / גולש. אופנוענים עושים את זה על מסלולי אספלט, גולשי גלים עושים את זה בים (בוטום טורנס) וסנובורדרים כמו בקליפ שלעיל משכיבים את כל כובד גופם לצד אחד וגולשים רק על הרייל הדק.

הסגנון החדשני של צמד הסנובורדרים הצרפתי, לואיס סונביקו ודייב קרוזייר, קוצץ וחותך את פתיתי השלג הקטנים ומשאיר אותנו פעורי פה... - מה תגידו על הבקסייד ליי-בק בדקה ה-1.02? איזה סטייל חייתי!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים