ווידאו
ווידאוגלישה ← תדליקו ת'אור! תכירו את האחיות נועה וענת ליליאור.

תדליקו ת'אור! תכירו את האחיות נועה וענת ליליאור.

ינואר 26, 2016

הן כאן, עכשיו והן העתיד. האחיות נועה (13) וענת (15) ליליאור מתל אביב כבר זמן רב עושות גלים. הן הגיעו לרבע הגמר באיוונט ה-QS בנתניה ונתנו פייט מרשים מול אלופות בגלישה גם כשיצגו את ישראל בספרד. לשתיהן סגנון סוחף בגלישה ומשחק מנצח של Rail2Rail על הגלים. הן מעניקות הרבה מאוד כבוד וגאווה לענף הגלישה בארץ ולנשים בפרט. הבנות לבית משפחת ליליאור הן אור... והזרקור מופנה אליהן.

בסרטון שלעיל מבית היוצר של אמן הווידיאו יקיר אברהמי, אנו זוכים להצצה חטופה אל סשן גלישה מרהיב של שתי הבנות לבית ליליאור. השתיים גולשות בחוף הביתי והצפוף שלהן בתל אביב אבל נראות כאילו והן לבד... יש את ליליאור ויש את כל השאר.

נועה מימין וענת משמאל. הגולשות הטובות ביותר שצמחו על הגלים בישראל.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים