ווידאו

היי על סקייטבורד: בנו מיני רמפה בשדה של קנאביס

מאת יואב נקש אוגוסט 14, 2015

חברת הביגוד האוסטרלית Afends קורצת לכיוון הבר-קיימא והחלה לייצר חלק מליין בגדיה מסיבי הקנאביס (Hemp). החברה שמנוהלת על ידי רוח צעירה של רוכבי סקייטבורדים שלחה את מיטב בניה למקור שממנה מגיעה תוצרתם - אי שם לשדה קנאביס עצום בערבות אוסטרליה. כשהחבר'ה הגיעו לשם הם לא הדליקו ג'וינט (כפי שלבטח מרביתכם חושבים) אלא בנו מיני רמפה באמצע השדה ועפו (תרתי משמע) באוויר.

בשונה מהמריחואנה, צמח הקנאביס מכיל כמויות קטנות יותר של החומר הפעיל THC אבל בהנחה שיש כל כך הרבה מסביב לא הייתה להם בעיה להשלים את החסר. הנה הם לפניכם הסקייטרים האוסטרלים בויד יאנג (Boyd Young) וביבי בראדבורי (Bibi Bradbury) יחד עם הגולש ג'וש סליפ (Josh Sleep) דרך עדשת הצלם סאם נולאן (Sam Nolan) - עם בירות VB, צינגל'ה וסקייטבורד... בטוח שהיה להם היי של סשן.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים