ריקושטים של אסקונדידו: ה-XXL של הסוול

מאת יואב נקש מאי 14, 2015

הריקושטים של ה-04 במאי בפוראטו אסקונדידו ממשיכים להנתז לכל עבר גם עשרה ימים אחרי. בתחילת חודש מאי אמא אדמה הרעידה את החוף המערבי של סנטרל אמריקה בסוול ענק של גלים. הסוול העצום שפקד את חוף זיקאטלה השאיר את חותמו ברחובות העיר אסקונדידו והביא את התושבים להעיד כי לא זכור להם אי פעם גובה גלים שכזה. ראינו את התמונות של מפלצות המים המלוחים וקליפ קצר של מארק הילי גולש על אחד מהענקים שאותו תפס בחתירה והיינו המומים! הסירטון הבא סוגר את הפינה ומוסיף באיכות גבוהה את האווירה שהייתה באזור שבו הסוול הדרומי הרעיד את החוף המקסיקני ואת עולם הגלישה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים