ווידאו
ווידאוטבע וחי ← מומלץ ביותר: צפו בדוקו של פטגוניה על חשיבות המיחזור בעידן הפלסטיק

מומלץ ביותר: צפו בדוקו של פטגוניה על חשיבות המיחזור בעידן הפלסטיק

מאת יואב נקש ספטמבר 15, 2019

עד כמה שננסה שלא להיות מסחריים אי אפשר שלא לשבח את חברת פטגוניה על פעילותה. אף חברת בגדים אחרת לא מרחיקה כל כך בייצור בגדיה בשביל למזער את טביעת האצבע שלה על הסביבה. הסרט הבא אמור להיות תיעודי בנוגע למיחזור אך גם כאן פטגוניה מרחקיה באומרה: "זה לא רק המיחזור הוא שחשוב, אלא השימוש החוזר בבגדים והפחתת הצריכה".

זה אולי נשמע כמו הדבר האחרון שחברת בגדים צריכה לומר אם היא מעוניינת למכור את מרכולתה, אבל למעשה מדובר בחכמה שיווקית שמעידה על רמת האמינות של החברה ולא פחות מכך שמצדיקה באופן עקיף את המחירים הגבוהים של מוצריה. סרט הדוקו הבא מעביר מסר חד וברור שלכל דבר שאנחנו עושים יש מחיר יותר גבוהה על הסביבה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים