ווידאו
ווידאוגלישה ← אמנית על היבשה, רקדנית על הגלים: החיים היפים של לולה מיניו

אמנית על היבשה, רקדנית על הגלים: החיים היפים של לולה מיניו

מאת יואב נקש אפריל 20, 2015

החיוך שלה כובש, השמחה שלה אמיתית, והאושר שלה מדבק. לולה מיניו (Lola Mignot) גרה בסאיוליטה (Sayulita) מקסיקו ואוהבת כל רגע בחייה. אורח חייה ההיפסטרי / נוודי / צועני הביא אותה לספוג את כל הטוב והיצירתי שיש לעולם להציע: נפש של אומנית וגולשת לונגבורד של רקדנית - לולה משלבת את שתי אהבותיה לכדי עולם אחד וטהור. "בפעם הראשונה שגלשתי ראשי היה בשמיים והרגליים נגעו במים... זו הייתה הרגשה שלא חוויתי מעולם בעבר", היא מתארת בדרכה הפיוטית.

לולה נולדה בפריס, גרה בטהיטי וכיאה למישהו שמתארת עצמה כנוודית היא נדדה גם על גלי הים כשחיה על סירת מפרש. היא מגיעה ממשפחה של מטיילים ומגלי ארצות, אחיה ודודניה הם גולשים מעולים כמעט כמוה. כיום היא חיה עם אימה במקסיקו, יוצרת תכשיטים וגולשת בסגנון מעודן להפליא על הגלים. בקליפ הבא שצולם מלקט של חודש פברואר, לולה עושה לנו היכרות קצרה עם אורחות חייה הפשוטים והיפים - הנסיכה הצוענייה מסאיוליטה - Gypsy Princess of Sayulita

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים