ווידאו

הו הו הו... חה חה חה ... מייסון הו בראיון היי :)

מאת יואב נקש דצמבר 17, 2015

Best interviews in the game.

Posted by World Surf League on Thursday, 17 December 2015

היי... זהו הו. וזה בדיוק מה שסיפרנו לכם עליו. תמיד ראיתם אותו גולש אבל אף עם לא שמעתם אותו מדבר - וזה בדיוק אותו הדבר. רוח השטות של הגולש המקומי מהוואי טבועה אצלו בנשמה גם על הגלים וגם על היבשה. הילד-ג'וקר המקומי הוא קלף חזק בתחרות פייפליין מאסטרס והוא הגיע רחוק עד לשלב רבע הגמר. איך אתם שואלים? זו החצר האחורית של ביתו.

מייסון לא בא להתחרות, אלא הוא שם בשביל לגלוש... כמו שהוא עושה בכל יום. אז תעזבו אותו מראיונות רציניים ושאלות כבדות משקל ותנו לבנאדם לחיות. ללא ספק אחד הראיונות הכי מצחיקים שראינו בליגה המקצוענית ואולי אחד הראיונות שצריכים להעביר לכולנו מסר על החיים: קחו אותם באיזי :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים