ווידאו

ליילה ויום: אין כמו קיץ בסאלינה קרוז מקסיקו!

מאת יואב נקש יוני 28, 2015

ליילה הרסט (Leila Hurst) היא גולשת מקצוענית שטיילה כמעט בכל ספוט כחול אפשרי. אבל ישנו מקום אחד שאליו היא אוהבת לחזור בכל קיץ - וזה לא בגלל גלי הימין הנקיים שעליה היא גולשת אלא בגלל הווייב שמשרה עליה המקום - סאלינה קרוז (Salina Cruz) במקסיקו. "אני פשוט משוגעת על המקום הזה. הפשטות והרוגע, זהו מגרש המשחקים שלי", היא אומרת מאושרת. ומצפייה בקליפ הבא אפשר בהחלט להבין על מה היא מדברת. לא צריך הרבה בשביל לשכנע אותנו שזה מקום שאליו צריך פעם אחת בחיים לנסוע , לגלוש, להיות מאושרים... כמוה!

Hola Sunshine: החיוך על הפנים אומר הכל... :-) לילה הרסט מאושרת בסאלינה קרוז

וזו כפי הנראה אחת הסיבות העיקריות לאושר... וואוו!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים