ווידאו

כל צהלה: סוס עושה חברים עם דולפינים סקרנים

מאת יואב נקש יוני 23, 2020

החבר הכי טוב של האדם בים הוא יצור סקרן מטבעו. הדולפינים לא אוהבים רק להשתעשע עם הגלים אלא גם עם המחשבות וסוקרים את העולם שמחוץ למים בצמא רב. כשקבוצה של דולפינים הבחינו בהולך על ארבע שעליו ישובה בת האדם, הם התקרבו עד מרחק נגיעה הסיטו את ראשיהם ובחנו את הסוס בעין אחת פקוחה. גם הסוס נראה סקרן עד חשדן אך בפרק זמן קצר של כדקה וחצי הוא עשה לעצמו חברים חדשים. איזה חמודים - כולם!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים