ווידאו
ווידאוגלישה ← איך תוכלו לזכות בשבוע חלומי בפיג'י עם סלייטר ודוריאן?

איך תוכלו לזכות בשבוע חלומי בפיג'י עם סלייטר ודוריאן?

מאת יואב נקש אוקטובר 24, 2015

לזכות בדברים חינמיים זה ה-דבר, אבל לזכות בחופשת גלישה לפיגי' עם קלי סלייטר ושיין דוריאן זה כמו להיוולד מחדש! שבוע ימים עם שתי האגדות החיות, הגולשים הטובים ביותר בעולם, איתם במים, על הגלים, בחדר האוכל ואולי גם באותו החדר (לפחות בחדר של דוריאן) זה נשמע כמו חלום אחרית הגלים. צביטה לא תעזור... אתם תצטרכו לדפוק את הגלשן בראש כל יום בשביל להאמין שזה אשכרה קורה. ועבור מישהו, אחד כזה, החלום הרטוב הזה יכול להתגשם.

אבל רגע רגע, אל תארזו כל כך מהר. בשביל לזכות במשהו נשגב וחינמי שכזה עליכם להוציא קודם קצת מזומנים מהכיס שלכם... (אל תהיו קמצנים). החוויה שמציעים לכם השניים היא ממש לא בגלל שהם צריכים עוד איזה נאג'ס לצידם, אלא למען מטרה טובה ותרומה לאחת מארבע העמותות הבאות: SurfAid, MORE Than Sport Foundation, Skate to School Scholarship Fund, or Smile Train. זה דיל טוב! בשביל כמה דולרים אתכם יכולים גם לתרום למען מטרה חשובה וגם לקבל מתנה שאיו מצב שתקבלו סתם ככה.

בסרטון המשעשע, קלי סלייטר ושיין דוריאן ממש רבים עליכם, על המנצח. כל אחד מהם רוצה שתבחרו בו והם מנסים להתעלות בהצעותיהם על כל מה שאומר האחר:) כמו שזה נראה כבר כעת, המנצח הולך להתפנק לצידם בין ה-28 בנובמבר ל-4 בדצמבר. תתארו לכם, שבוע בטברואה עם שניים שמכירים את הגלים כמו את כף ידם, סלייטר אפילו יקעקע את הפרצוף שלכם על כתפו ושיין דוריאן יחלוק איתכם את חדרו (משהו שסלייטר לא מסוגל לעשות). אז... שיהיה בהצלחה. וד"א. אין לנו שמץ של מושג אם ההגרלה הזו תקפה גם לישראלים אבל אם מישהו מכם זוכה בבקשה שלח אלינו תמונה.

לחצו כאן לזכייה!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים