ווידאו
ווידאוגלישה ← שולפים ביצוע: איך לעשות בק-סייד סנאפ כמו קולוהה אנדינו?

שולפים ביצוע: איך לעשות בק-סייד סנאפ כמו קולוהה אנדינו?

מאת יואב נקש מרץ 30, 2017

בשביל פאוור סרף אמיתי צריך ביצוע פרוגרסיבי. ה"בק-סייד סנאפ" (Back Side Snap) הוא האקסטרה שאפשר לעשות באופדליפ חזק על הליפ - לא רק בוטום טורן חזק ושליפת חרטום וורטיקלי מעל הליפ אלא חיתוך עוצמתי של זנב הגלשן ושליפת חרבות עם החלקה.

בסרטון שלעיל קולוהה אנדינו מדגים את השלבים לקראת הביצוע הקטלני שאותו ניתן ליישם כמעט בכל גובה גל. אז קחו דף או תשננו בזכרון כי בפעם הבאה שיש גלים אתם תרצו לפרק ככה את הליפ:

1. לזהות את הליפ שאליו אתם רוצים להגיע. לכופף את הרגל האחורית וליישר את הקדמית בכדי לתת יותר משקל על חרבות הגלשן לקראת פניה.

2. תנועה מעגלית של הזרועות לכיוון פני הגל (פתיחה). מיועד ליצירת מומנטום לקראת עליה וורטיקלית.

3 תנועה מעגלית הפוכה של הזרועות והחזה (סגירה). מיועד לשינוי הכיוון לקראת הגעה לגובה הליפ. הכוח הסיבובי שבתנועה זו יעזור לכם לסובב את הגלשן על הליפ.

4. בסיום התנועה עליכם לפזר את משקל הגוף לרגל הקדמית ולשחרר את הלחץ מהרגל האחורית. זה יעזור לכם בשחרור זנב הגלשן לקראת הסנאפ המפורסם. אינדיקציה לכך שעשיתם את התנועה כראוי היא כשידכם נוגעת בקדמת הגלשן.

5. סיום התנועה ממששיכה עם כוח האינרציה להחלקה של רבע סיבוב על הליפ שבמהלכה אתם מחזירים את פיזור המשקל מהרגל הרקדמית לרגל האחורית. זה יעזור לכם בייצוב גופכם ובשליטה על הגלשן לקראת הביצוע הבא.

בהצלחה!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים