ווידאו
ווידאוגלישה ← איך לשפר את התמרונים על הגל על ידי שימוש בטכניקת 'כידון האופניים'?

איך לשפר את התמרונים על הגל על ידי שימוש בטכניקת 'כידון האופניים'?

מאת יואב נקש ספטמבר 16, 2020

בכדי למצות את המרב שבפוטנציאל הגל וליישם סגנון מהוקצע לצד זרימה חלקה בביצועים השונים, יהיה עליכם להשתמש בכל הגוף. גלישה איכותית היא כזו שנעזרת ביצירת מומנטום בשילוב שיווי משקל מירבי, ושני המאפיינים האלו באים לידי ביטוי ויישום כשפורשים זרועות לצדדים ומניעים את התנועה של הגו והרגליים על הציר בעזרתם - תנועה שנראית כאילו ואנו אוחזים בכידון אופניים. השימוש בידיים אינו רק מאפשר יצירת מומנטום אלא גם קובע את הכיוון של החיתוך ותיחומו של הביצוע על הגל.

בוידיאו שלעיל אנו זוכים להסבר של הטכניקה האמורה והיעילות שבה. השימוש בידיים במהלך הגלישה הוא הכרחי למיצוי גלישה מקסימלית. הידיים הן המנחות, פרישתן היא זו שמאפשרת את היציבות, הכיוון, ומהירות התנועה. לגלוש זה כמו לרכוב על אופניים, וההקבלה העיקרית בין השניים היא לאחיזה בכידון שמאפשרת ניווט.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים