ווידאו

מה עושים שני רוסים על גלי הענק של נאזארה?

מאת יואב נקש ינואר 01, 2017

אנו נתקלים בהם לעיתים נדירות כשהם גולשים בתנאי כפור בחופי סיביר - והכוונה היא כמובן לגולשי גלים שמוצאם מרוסיה. ובכל זאת, אם ישנו דבר מיוחד ושונה בשני הגולשים בקליפ שלעיל, היא העובדה שהרוסים הללו הלכו על הכי גבוה שיש.

אנדרי "דולפין" אובצ'יניקוב (Andrei Ovchinnikov) ואנדריי קאר בולדירב (Andrey Karr Boldyrev) הגיעו לנאזארה שבפורטוגל וכבשו את הפסגה הכי גבוהה בגלישה - מרוסיה באהבה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים