ווידאו
ווידאוטבע וחי ← הולי שיט: איך אתם הייתם מגיבים אם פנתר היה רץ לכיוונכם?

הולי שיט: איך אתם הייתם מגיבים אם פנתר היה רץ לכיוונכם?

מאת יואב נקש אפריל 20, 2016

הפנתר שייך למשפחת החתולים ומכונה לעיתים גם בשם פומה, ובדיוק כמו נעל הספורט המפורסמת גם הוא רץ מאוד מהר. בצפון אמריקה חיים מספר פריטים של פנתרים ובערבות הבוציות בדרום פלורידה הם מונים כ-160. לאחרונה תושבי מדינת הסנשיין זוכים למפגשים בלתי צפויים ומפחידים עם החתול הגדול בעל הטפרים והניבים.... מפגשים מהסוג החייתי.

במקרה אחד התיישב פנתר על מרפסת בית פרטי במשך 20 דקות ארוכות (ראו תמונה) ובמקרה אחר שמופיע בסרטון, פנתר פתח בריצה על מסלול הליכה והחסיר כמה פעימות לב מהאישה שלידה חלף. איך אתם הייתם מגיבים? האם הייתם מנטרלים או שהייתם גם אתם המומים ומנוטרלים?

זוכרים את הנמר שנכנס לשטח בית ספר בהודו ולאטרף של מנוסה? לחצו כאן לתזכורת.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים