ווידאו
ווידאוגלישה ← רעבים להצלחה? הסרטון של נאצ'ו גונזלס יעניק לכם כוח והשראה!

רעבים להצלחה? הסרטון של נאצ'ו גונזלס יעניק לכם כוח והשראה!

מאת יואב נקש אוקטובר 01, 2019

סרטון הגלישה הבא של נאצ'ו גונזלס הוא פצצת אנרגיה לנשמה. גולש גלי הענק מהבאסקים מציג בצורה מופתית את התהליך הארוך שעבר בחייו עד לשיאים ששבר על פסגות הגלים. הקריינות שנשמעת ברקע היא מנאומו של לס בראון - אושיית מדיה אמריקנית ידועה - שמעצימה את ההרגשה ומעניקה מוטיבציה רבה. הסרטון הזה עשה לנו צמרמורת והעניק לנו את הכוח לאמין שאנו יכולים! או כמו שבראון אומר: בשביל להגשים חלומות ולהצליח בחיים אתם צריכים להיות רעבים!

"אם אתה רוצה לייצר תוצאות לא הגיוניות בחייך, כמו לחיות את החלום שלך ולקבוע על גורלך, עליך להיות אדם לא הגיוני. אם אתה רוצה לעשות משהו בעל משמעות בחיים, אתה צריך להיות רעב!"
- לס בראון -

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים