ווידאו
ווידאוגלישה ← הרוכב על הגלים: קאי לני רואה את הגלישה בספקטרום רחב ומעניק ים של השראה

הרוכב על הגלים: קאי לני רואה את הגלישה בספקטרום רחב ומעניק ים של השראה

מאת יואב נקש אפריל 21, 2017

הוא בסה"כ בן 24 וכבר הצליח להשפיע רבות על ענף הגלישה ועל דרך מחשבתם של רבים. לקאי לני, הגולש הפנומן ממאווי, יש קו מנחה מאוד ברור בחיים ולשם הוא שואף בכל יום שעובר. הוא אינו רואה את עצמו כ"גולש" אלא כ"רוכב על גלי הים" - בכל בוקר שהוא מתעורר הוא רוצה להגשים עוד יעד על המים ולממש עוד חלום על ים.

מקייט, לסאפ, לגלשן קצר ועד להידרופוילינג, קאי לני לא מבטל אף אפשרות לביטוי עצמי על הגלים. "אני רוכב על הגלים והציוד שבו אני משתמש היא דרך הביטוי שלי לגלישה", הוא מסביר. הוא לא אטום לרחשים מסביב אך אינו מתרגש מהאנשים ששוללים את התנופה של גלישת ההידרופויל. "בסופו של יום, אם הם לא מעונינים בזה שימשיכו הלאה" הוא אומר בבטחון מלא כי זה בדיוק גם מה שהוא עושה.

מחובר לים וקשור לטבע. קאי לני מרחף בין איים ומנקה עם מתנדבים את הפסולת מהחופים. לגולש ממאווי רוח ים ונתינה רבה שמטרתה העיקרית להיטיב עם הסביבה ולשמור על הים. השראה!

קאי לני טעון באנרגיה חיובית, עיניו מפוקסות על האופק ולשם הוא חותר. "אין שום דבר יותר גרוע מאשר לעמוד במקום ולא לנוע קדימה. אלו הם הנצחונות הקטנים של כל יום שחולף", הוא אומר. "משמעות הגלישה היא האומנות של הרכיבה על הגל וזה לא משנה על איזה ציוד אתה גולש. בסופו של יום, התשוקה האישית שלי היא לרכוב על הגלים ויש כל כך הרבה דרכים לעשות את זה ולהינות מחוויה ייחודית".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים