ווידאו
ווידאוגלישה ← איאן וולש רודף אחר גלי הטייפון בארץ השמש העולה

איאן וולש רודף אחר גלי הטייפון בארץ השמש העולה

מאת יואב נקש נובמבר 24, 2015

איאן וולש מבלה את מרבית שנות חייו במרדף וחיפוש אחר הגלים הגבוהים. והוא לא מחפש את הגלים הרגילים שאותם כולם מכירים ועליהם כולם גולשים, אלא גלים אחרים... כאלה שרק איאן מוצא ובדרך כלל מדובר על מפלצות של הרי מים מלוחים. כל עיקר עיסוקו הוא בגל שנמצא אי שם והוא עדיין לא רכב עליו, באותה המדינה שהוא שמע עליה אך טרם יצא לו לגלוש על שבירות גליה. התראת הטייפון שעשתה דרכה ל"ארץ השמש העולה" הייתה עבורו זרז להרפתקה חדשה.

יחד עם קבוצת גולשי גלים גבוהים מהוואי שכללה את מקואה רות'מן, אזקיאל לו, דני פולר וזאק נויל, איאן וחבריו עשו פעמיהם ליפן ולקחו איתם צוות צילום של רד-בול שהנציח את החוויה, את ההרפתקה, את החיפוש ואת הגילוי העצמי ולא רק זה של הגל. בתחילה תחזית ההוריקן היתה נראית מאוד מבטיחה ולמעשה היה מדובר בשתי סערות שמסתובבות בעצמה בקרבה לחופי יפן, אלא שלצערם התחזית לא התממשה אבל זוהי חלקה של כל הרפתקה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים