ווידאו

אייסברג סאפ: משחק גולף בין גומות הקרחונים

מאת יואב נקש אפריל 08, 2015

כבר למדנו להבין שעל הסאפ ניתן לעשות הרבה דברים: לנגן על גיטרה, לשבת ולשתות בירה, לעשות יוגה ואפילו מנגל עם החברים (במידה ויש לכם סאפסקוואץ') אבל הבחור הבא מצא לסאפ שימוש נוסף - במקום לשחק גולף על דשא ירוק הוא בחר לשחק על מגרש כחול באגם מישיגן ארה"ב כשגומות הכדורים נמצאים על קרחונים. גם כך קשה להבחין בכדור הלבן על רקע צבעם של הקרחונים, ולא פחות מכך כשהכדור הולך לאיבוד הוא צולל היישר לקרקעית. כנראה שהבחור בקליפ מודע לבעיה ובחר "לעשות כאילו" הוא חובט עם המקל... אהבנו את הרעיון.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים