ווידאו
ווידאוטבע וחי ← אידיליה שכזו: הנה עוד הוכחה לכך שכרישים וגולשים יכולים לחיות זה לצד זה

אידיליה שכזו: הנה עוד הוכחה לכך שכרישים וגולשים יכולים לחיות זה לצד זה

מאת יואב נקש מרץ 04, 2018

אם אתם גולשים בעלי וותק של שנים ועדיין קוראים את השורות האלו אז כנראה שאתם כבר יודעים שאין לגולשים ממה לחשוש. כרישים נמצאים בכל ים ואוקיאנוס והם לא ממש מחפשים לנגוס בכם כמו בסרטי האימה ההוליוודים.

אם אתם צריכים עוד הוכחה לכך שקיים כבוד הדדי ויחסים אידילים בין גולשים לכרישים, אז תצפו בסרטון הבא מפלורידה. כרישי בלאק טיפ (שחור שוליים) משייטים ברדודים ולא ממש מתרגשים מרגלי הגולשים גם כשאחד מהם נופל מגלשנו ממש בקרבה למלתעות.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים