ווידאו
ווידאוגלישה ← 5 תרגילים להגדלת טווח תנועת הכתפיים ושיפור החתירה

5 תרגילים להגדלת טווח תנועת הכתפיים ושיפור החתירה

מאת יואב נקש אפריל 25, 2018

כשאנו בים אנחנו מבלים יותר זמן בחתירה מאשר בגלישה על הגלים ועל כן שיפור התנועה בחתירה יכול למקסם את תפיסת הגלים, את השהות הכוללת במים והחסכון באנרגיה שאותה אנו מוציאים. בנוסף לכך, באימון נכון ושיפור טווח התנועה אנו יכולים גם למנוע פציעות אפשריות, שחיקה וכיווצי שרירים בעת מאמץ.

בסרטון שלעיל הדגמה לחמישה תרגילים מעולים לכתפיים ולשכמות שיכולים לשפר גמישות ולהעניק כוח שיתבטא בצורה מוכחת בפעם הבאה שתחתרו אל הגלים. לאלו מכם שאינם מספיק גמישים או עוסקים בפעילות ספורטיבית/אירובית באופן עקבי, מומלץ לגשת לאימון זה בזהירות ומבלי להפריז במאמץ או/ו בטווח התנועה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים