ווידאו
ווידאוגלישה ← ב-2019 תפתח בריכת ווייבגארדן חדשה בבריסטול אנגליה

ב-2019 תפתח בריכת ווייבגארדן חדשה בבריסטול אנגליה

מאת יואב נקש מאי 22, 2018

כמו פטריות אחרי גשם של פרומושן, בריכות הגלים צצות פה ושם. ובזמן שכל העולם מחכה לבריכה של סלייטר בינתיים ווייב גארדן נותנת עבודה. החברה הבאסקית לא מתיימרת להפיק את הגל הכי מושלם כי אם את ההספק הכי גבוה לגל גלישה באיכות סבירה. הטכנולוגיה של בריכת ה-Cove יכולה לספק 1000 גלים בשעה בגובה שנע בין 50 סנטימטרים עד 2 מטרים.

הבריכה של וויבגארדן כבר הוקמה בטקסס ובוויילס ומתוכננת להבנות ב-2019 במלבורן וגם בבריסטול שנמצאת בדרום מערב אנגליה (בתחתית העמוד תמונה של מיזם "the Wave" בבריסטול). נכון לרגע זה הבריכה של סלייטר עוד לא הונגשה לציבור הרחב ופרויקט ראשון אמור לצאת לדרכו גם כן ב-2019 בפלורידה. השאלה שכל הזמן עולה: "מתי בישראל?" נותרת עדיין ללא מענה. מלבד מתיחה מוצלחת ב-01 באפריל וגל סטטי חדש בחדרה אין כרגע גל בריכה של סלייטר או ווייבגארדן הנראה באופק.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים