ווידאו
ווידאוגלישה ← להכנס לפוזישן כמו קאריסה: איך לקדוח צינור על הבק-סייד?

להכנס לפוזישן כמו קאריסה: איך לקדוח צינור על הבק-סייד?

מאת יואב נקש אפריל 13, 2017

ככל שזה נוגע לקדיחת צינור על הבק-סייד, הניסיון הוא מרכיב חשוב מאוד. לאלופת העולם מהוואי שביקרה בתחילת השנה בארצנו הקטנה יש לא רק את הניסיון אלא גם את הסגנון והצ'ארם להדגים את השלבים בצורה הכי מקצועית שניתן.

בכדי לגלוש בתוך צינור המים על הבק-סייד יש להכנס לפוזישן יציב שנלווה לתנועת גוף נכונה. את הצינור אפשר לקדוח עם הטיית משקל הגוף ל"ישיבה על הגל" או עם הנחת ברך אחורית ואחיזה ברייל הגלשן. בקליפ שלעיל קאריסה מדגימה את האפשרות השניה ששלביה הם כדלקמן:

  1. השלב הראשון הוא למצוא את הזווית הנכונה בדרופ לגל. בטייק אוף, קאריסה מיד תופסת בידה החיצונית ברייל הגלשן בתנועה שעוזרת לה לשמור על יציבות ולהכנס כמה שיותר מהר לפוזישן. מרגע זה היא גם מישירה את מבטה אל עבר קו הגלישה שלה על הגל.
  2. בזמן הטייק אוף קאריסה מורידה את הברך שלה אל הגלשן ומכוונת את רגלה הקדמית לקדמת הגלשן ופתח היציאה מהצינור. טכניקה זו מאפשרת לה לצבור מומנטום בתנועתה.
  3. בכדי להמנע מנפילה או משאיבה עם שבירת הגל, בזמן הקדיחה יש לשמור על מיקום קבוע במרכז הגל, לא גבוה מידי ולא נמוך מידי.
  4. ביציאה מהצינור לא לשכוח לחייך לצלם ;)
שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים