ווידאו

ביד אישה: וולרי דופארט מפסלת גלשן חדש ומושלם

מאת יואב נקש ספטמבר 07, 2017

בענף שהצטייר במשך שנים בתור כזה השייך לגברים, הנשים החלו תופסות חלק נכבד ופעיל בכל תחום של גלישת הגלים. הן מעצבות דעת קהל, מהוות השראה, ומשייפות את הצדדים החדים של הפן הגברי וגם את אלו של הגלשנים.

וולרי דופארט מ-"Mere Made Surfboards" שבאנסניטה קליפורניה משייפת גלשנים נפלאים. ביד עדינה היא יוצרת קווים מדוייקים, פירורי קצף שמתנתקים ברוך מתצורת גלשן מושלם והקליפ הבא רק ממחיש את הנאמר בצורה עוד הרבה יותר טובה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים