ווידאו
ווידאוגלישה ← נכנס לצינור ועף מהפריים: בוגיסט מוקפץ לגובה של 20 פיט

נכנס לצינור ועף מהפריים: בוגיסט מוקפץ לגובה של 20 פיט

מאת יואב נקש יוני 23, 2017

גולש הבוגי האוסטרלי ג'ק בייקר קיבל את כל אפקט הטרמפולינה בקייפ סולאנדר שליד סידני. זה התחיל בצינור איי פריים של 4 פיט והסתיים בבקווש (Backwash) של 20 פיט באוויר ומעבר לטווח עדשת המצלמה. עד כמה שהפוטג' הזה נראה משעשע, הרוגטקה הזאת הייתה מאוד אלימה וגרמה לניקוב ריאתו של הגולש בן ה-22.
 

"אמרתי לצלם שהיה במים שהבקווש הזה יהרוג מישהו", מספר בייקר. "ואז תפסתי את הגל הזה והייתי ממש עמוק בצינור וגלשתי במהירות גבוהה, ניסיתי להחלץ בזמן אבל הבקווש העיף אותי קדימה למרחק של 40 פיט (12 מטרים). פתאום מצאתי את עצמי באוויר, הרגשתי מסוחרר ולא ממש ידעתי אם אני במים או על היבשה. קלטתי איפה אני רק כשנחתתי על המים. התקשתי לנשום והשתעלתי דם. בבית החולים התבשר לי שניקבתי את הריאה ואצטרך לנוח לתקופה של חודש".
 

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים