ווידאו
ווידאוגלישה ← סלייטר במנהרת הזמן: פוטג' ישן מהימים שלמלך עוד היה שיער

סלייטר במנהרת הזמן: פוטג' ישן מהימים שלמלך עוד היה שיער

אפריל 11, 2015

שנות ה-90' זה לא כזה רחוק אבל הרבה שיערות עפו מאז מעל ראשו ואפילו נגמרו לו האצבעות בשתי ידיו (במפורש) לספור את אליפויות העולם שבהם זכה. ועכשיו ברצינות, כל ניסיון להשוות את קלי סלייטר לגולש אחר זה פשוט חסר טעם ומיותר. סלייטר נולד אייקון וגדל להיות סוג של תופעת טבע. נקודה. סימן קריאה!

כבר אז באותם ימים של ראשית דרכו כמלך המלכים, הכתר נצנץ זהב: הוא חתם על עסקת רבע מיליון דולר עם קוויקסילבר, נבחר להיות בין 50 האנשים היפים של מגזין People, כיכב בסדרת הטלוויזיה Bay Watch (שבדיעבד הודה שהוא קצת מתחרט על כך) ויצא עם שורה של נשים מפורסמות ויפות (שעליהן כנראה הוא לא מתחרט). הקליפ הבא מן העבר זו בדיוק אותה התקופה הזחיחה, הנלהבת והצעירה של סלייטר האגדה. גיל 22, שתי אליפויות עולם, קוק ביץ', שיער עם פוני וסגנון גלישה שצמח להיות בלתי מנוצח.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים