ווידאו

משם עוד לא קפצתם: Space net בייס ג'אמפ זה מטורף!

מאת יואב נקש אפריל 18, 2015

עוד ריגוש ועוד זריקת אדרנלין לגוף האנושי. קפיצת הבסיס נכנסת לעידן ה-space net במדבר Moab שביוטה ארה"ב. בגובה של כמה מאות מטרים בין צוקי הרים נמתחים חבלים שמזחיקים את "רשת החלל" - טוואי חבלים כמו זה של קורי עכביש שבמרכזו חור שממנו קופצים. 7 שנים של תכנון, 65 אנשים שטוו 6100 מטרים של חבלים במשך 500 שעות עבודה ומאות בייס ג'אמפרס שכבר ניסו את החוויה ושרדו לספר על כך. חיים רק פעם אחת! תגידו את זה עוד פעם אחת.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים