ווידאו
ווידאואקסטרים+ ← משוגע על קפיצה: הקנדי שעושה סלטות וקפיצות ראש אל מים רדודים

משוגע על קפיצה: הקנדי שעושה סלטות וקפיצות ראש אל מים רדודים

מאת יואב נקש יולי 16, 2015

שמישהו יביא לבחור הקנדי הזה כדור ריטלין... פליז. נת'ן רוברטס (Nathan Roberts) לא מפסיק לחרף את נפשו וקופץ מכל מקום גבוה אפשרי אל עבר שלוליות רדודות של מים בפארק Lynn Canyon שמצפון לוונקובר. נת'ן -ה- Cliff Jumper לא מסתפק בקפיצות "עפרון" רגילות מגובה של עשרות מטרים אלא מבצע גם סאלטות לולייניות שמזכירות את נבחרת קופצי המים האולימפית של ארצו. בהחלט עושה רושם שלבחור יש קוחונס של שור ואי אפשר שלא להתרשם מהיכולות האקרובטיות שלו עד כמה שהן נראות מטורפות.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים