ווידאו

בקייס של KS: הצצה לסטוק הגלשנים של האלוף

מאת יואב נקש אפריל 08, 2015

"גלשנים לגולשים זה כמו תכשיטים לנשים", אומר סלייטר. החשיבות למה שמונח מתחת לרגליו של האלוף בזמן שהוא רוכב על הגלים, שווה לערכם של יהלומים. כל גלשן של סלייטר נבחר בקפידה ולכל גלשן ייעוד משלו ששימושו מותאם ספציפית לתנאי הגל. סטוק הגלשנים של סלייטר הוא כמו זה של חנות גלשנים או שבעצם יותר כמו חברה לייצור גלשנים, במיוחד לאחר שהפך לבעליה של חברת Firewire. בווידיאו הבא משוחח סלייטר עם רוס וויליאמס על סוגי הגלשנים שברשותו אותם העמיס לרכב שמסיע אותו לתחרות בבלס ביץ'.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים