ווידאו
ווידאוגלישה ← השראה מהגלישה: לסטפני גילמור תחביבים של צילום ומוזיקה

השראה מהגלישה: לסטפני גילמור תחביבים של צילום ומוזיקה

מאת יואב נקש יוני 15, 2019

בענף הגלישה סטפני גילמור היא הגירסא הנשית של סלייטר. אלופת העולם 7 פעמים שגדלה בקולונגטה אוסטרליה, מהווה מופת ודוגמא לגולשים רבים, ולנשים בפרט, בכל רחבי העולם. על אף כל הישגיה היא תמיד שמרה על מידה של ענווה ולכל מעלותיה הרבות נוסף גם חיוך חם שתמיד נסוך על פניה.

היא גולשת מיומנת ומתחרה נחושה שתשוקתה לגלישה מהווה השראה לתחביבים נוספים בחייה, צילום ומוזיקה. זהו קליפ קצר על גולשת שהדף קצר מלהכיל הכל אודותיה - צפו ב-2 דקות עם סטפני גילמור.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים