ווידאו

גולש בן 14 'חצי עיוור' אבל רואה את הביצועים 6:6

מאת בני אונגר מרץ 29, 2016

דין וונדוואל (Dean Vandewalle) מעיד על עצמו כ"חצי עיוור". מגבלת הראיה של הגולש בן ה-14 החלה בגיל צעיר ומחייבת אותו כיום לשים "משקף טלסקופי" על היבשה ועל הגלים. על אף קשיי הראיה, דין מהווה השראה גדולה. אביו סידר לו משקפי ראיה למים בגיל 10 ומאז הוא לא מפסיק להפציץ בכישרון אדיר - חיתוכים חזקים, אופדליפים נקיים, צינורות ארוכים וסטייל נדיר.

"זה לא קל לגלוש עם משקפי ראיה" הוא אומר, "המליחות הורסת את העדשה ומטשטשת את הראיה ולפעמים בתוך הצינור המשקפים נשמטים לי מהראש". דין נולד בבלגיה וגר כיום עם משפחתו בקוסטה ריקה. הוא מתחרה מקצועני בגלישה ובזמנו הפנוי מטייל לספוטים שונים בהוואי ובמרכז אמריקה. בקליפ שלעיל, דין רואה 6:6 את הביצועים בניקרגואה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
בני אונגר

סופר ועיתונאי, גולש גלים, בקרב מכריו נחשב לגורו מדיטציה מזרח-תיכונית, שאמאן קבלי ובכללי איש עם דלתות תודעה בלי מנעול.

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים