ווידאו
ווידאוטבע וחי ← זורקים חכה למלתעות: דייג מהחוף הופך למזללת כרישים

זורקים חכה למלתעות: דייג מהחוף הופך למזללת כרישים

מאת יואב נקש אפריל 01, 2015

כל הסיפורים על פלורידה נכונים. בכל חורף נוהרים אלפי כרישים מסוג בלאקטיפ (blacktip) לחופי פולרידה בכדי להזדווג ולהשריץ. הם לרוב מגיעים במספר רב של פריטים ושוחים ממש בקרבה לגדות החופים. לפי נתוני תקיפות הכרישים העולמיים, כרישי ה-blacktip אחראים רק לכ-20 אחוזים מהתקיפות שאף אחת מהן לא הייתה לא הייתה קטלנית. ביולוגים ימיים דווקא רואים בתופעה של ריבוי הכרישים משהו חיובי שמצביע על איזון במערכת האקולוגית. בסרטון הבא זריקת חכה מהחוף הופכת למזללה של כרישים... לא מסוג הנגיסות הרגילות.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים