ווידאו

Into the Mind - סרט עם חוויה וויזואלית של גלישה

מאת יואב נקש יולי 25, 2014

Into The Mind סרט טבע עם סנובורד וגלישה. זהו סרט על מהות והוויה, סרט שבו הטבע מתגלם בשיא תפארתו. קו התפר שבין גלישה לסקי, הדמיון שבין טיפות המים הזורמות בים לבין אלו הקפואות של השלג. על במת המים של ההיכל העולמי, הטבע והאדם יוצאים בריקוד נצחי והרמוני. Into The Mind הוא סרט טבע באורך מלא שצילומיו אינם מתמקדים רק בספורט האתגרי אלא ביצר ההרפתקנות של המוח האנושי והתמודדות האדם עם האתגרים הפיזיים והפסיכולוגים לפניהם הוא ניצב.

Into the Mind הוא סרט עם חוויה וויזאולית עוצרת נשימה. אומנות הצילום הקולנועי מציג את שיא תפארתו של הטבע בעריכה אומנותית ויצירתית עם מימד היפנוטי ומרתק. הקשר שבין הגלישה על גלי הים ועד לסקי מפסגות ההרים המושלגים נשזר בצורה נשגבת עם מקור החיים – טיפות המים. Into the Mind מציג את קווי הדימיון הדקים שבין חלום למציאות כפי שניבט מעיניהם של הספורטאים. הסרט מצייר דיוקן פילוסופי של בני האדם: מה מניע אותנו להתגבר על אתגרים? כיצד אנו מצדיקים את לקיחת הסיכונים? מהו הכוח המניע שנמצא בים ובהרים? והכל כמובן בצילום עוצר נשימה וגאוני במהותו.
Into the mind ski snowboard surfing סרט טבע עם גלישה וסנובורד


מהריה המושלגים של בריטיש קולומוביה ועד לחופיה הטרופיים של קוסטה ריקה, הסנובורדר האגדי דייויד קארייר פורצ'רון (David Carrier Porcheron) מרהיב בביצועיו גם בסקי וגם בגלישה על גלי הים. בקטע הקצר מן הסרט מככבים גם קונארד אנקר (Conrad Anker) בטיפוס הרים, הגורו עם הקייאק ראש סטארג'ס (Rush Sturges) והסנואובורד טום ווליש. הסרט שהוםק ע"י חברת The North Face הוקרן באולמות קולנוע נבחרים ברחבי העולם בחודש אוקטובר 2013 וכעת קטעים קצרים ממנו מתפרסמים במרשתת. לפניכם הקטע מן הסרט שמשלב בים הגלישה לסקי עם קווי הדימיון ביניהם ועוצמתן הכבירות של טיפות המים– מקור החיים, הכוח המניע של הספורט האתגרי! מפתית של שלג ועד לים – INTO THE MIND מומלץ לצפייה:)


כתבה מאת יואב נקש – אוקטובר 2013

 

 

צלם ים

 

 

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים